DİPOL ŞİRKETLER GRUBU
İNŞAAT/GIDA/İHRACAT/YATIRIM/SPORTİF
Hakkımızda
Deneyim ve tecrübesiyle Dipol Group; enerjisini, kazancını farklı sektörlerdeki yatırımcılara aktarmıştır. Dipol Group, ortak girişimde bulunduğu ve bünyesindeki şirketlerle girişimcilik iş yapısını benimsemiş şirketler topluluğu oluşumudur
Misyon
Bu birlik ve enerji odağı 2018 yılı itibariyle eğitim iştiraki ve 2019 yılında uluslararası ticaret ile bünyesine ve ülkesine iç ve dış katkılar sağlamayı hedeflemiştir. Her geçen gün büyüyen yapısı ve artan potansiyeli tek bir şirketle başlayıp günümüzde dört sektör, bir yatırım – iş ortaklığı, beş şirkete ulaşmıştır.
Vizyon
Dipol Group, 2009’dan beri edindiği bilgi ve tecrübeyi, uzman kadrosu, tüm şirketleri ve mağazalarını sizlerle paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu duymaktadır.
Dipol Group, kaliteye önem verip azimle zorlukları başararak kısa sürede uzmanlaşmış ve piyasada önemli bir yere gelmiştir. Firmamızın değişmez ilkeleri daima kalite ve iş ortaklarımızın memnuniyetidir. Başarıda sürekliliğin teminatı, hizmette kalite ve dürüstlüktür. Bu prensiple çalışan Dipol Group, bugün, yarın ve daima sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Kalite Politikamız
İnsana ve ahlaki değerlere önem veren, müşteri beklentilerine çözüm odaklı, inşaat ve gıda sektörünün gerektirdiği teknolojik yeniliklere hızlı ve zamanında uyum sağlayan, müşterileriyle uzun ve kalıcı işbirliği hedefleyen, çevreye duyarlı, yasa ve kanunlara saygılı, sektöründe öncü ve güvenle tercih edilen bir marka olmak.
Hizmet Politikası
Dipol Group, kendini inşaat sektöründe bir çözüm üreticisi olarak görmektedir. Dipol Group'ta önemli olan, müşteri isteklerine uygun planlama yapılarak verimli mühendislik çözümler üretilmesi ve sunulan hizmetle müşteri beklentilerinin ötesine geçilmesidir. Çevreye değer veren yaklaşımla Avrupa normlarına uygun standart ile gerçekleştirmektedir.
Çalışan Politikamız
Dipol Group olarak çalışan kalitesinin ve memnuniyetinin sürekli artırılmasi esastır. Başarısını çalışanlarıyla paylaşan, insan öncelikli çalışanlarını kişisel ve mesleki olarak geliştirmeyi hedefleyen bir politika izlemektedir.
Müşteri Politikası
"Kazan-Kazan" dır. Biz biliyoruz ki; en iyi alışveriş karşılıklı iki tarafın da kazandığı alışveriştir. Dipol Group için müşteri güvenini kazanmak tüm kazançların önünde gelir. Sürekli geliştirdiği bilgi ve tecrübeyi paylaşmak, dürüstlüğün ve karşılıklı güvenin önemini bilerek müşteri ilişkilerini hassasiyetle yönetmek, daima gülümsemek ve gülümsetmek Dipol Group temel müşteri politikasıdır. Sikayet ve önerileriniz ya da kalite yönetim sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.