Alternate Text

Dipol Girişimcilik

Henüz yolun başında, fikir-ürün ya da işletme aşamasında, proje veya kuruluşlarla beraber büyüme-gelişme hedeflerini bir üst seviyeye taşıma yolunu açmayı finansman ve bir o kadar önemli olan networking desteği ile girişimcilerin başarı şansını artırmayı amaçlamaktayız. 
Uluslararası litaratürde ‘’ angel investor - business angel ‘’ gibi isimlerle adlandırılan ve dilimizde doğrudan ‘’ melek yatırımcı ‘’ olarak karşılık bulan girişimcilik şekli ile sizlerle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Dipol Group 2018 yılında İzmir Dokuz Eylül Kolej Kampüsü inşaat projesi yüklenici firması olmuş hem de kurum bünyesine hissedar olarak iştirakte bulunmuştur.

BİR FİKRİN Mİ VAR ?

Alternate Text

Yatırımlarımız

Eğitim öğretime yeni bir renk katmak adına çıktığımız bu yolda en büyük gayemiz hepimizin en kıymetlileri olan çocuklarımızı çok daha mutlu bireyler olarak yetiştirmektir. ”Her çocuk özeldir“ bilinciyle başladığımız yolculuğumuzda amacımız çocuklarımızın kendilerine güvenen, ayakları üstünde sağlam duran, başarılı, kültürel ve ahlaki değerlerine sahip, bireyler olarak yetişmesini sağlamaktır. Dipol Group eğitim ve öğretime gösterdiği önemi Gaziemir'de bulunan Dokuz Eylül Kolejine yaptıüğı yatırım ortaklığıyla eğitime verdiği önemi göstermiştir.

Alternate Text